Lean manager (16-2830) (Magyarország)

Lean manager (16-2830)

Feladatok

  • A vállalat KAIZEN rendszerének irányítása, fejlesztése,
  • 1 fő közvetlen beosztott és 20 fő munkájának közvetett szakmai irányítása,
  • Gyártás folyamatainak optimalizálása, részvétel a minőségbiztosítási rendszer működtetésében,
  • Módszertani elemek, eszközök bevezetése és oktatása,
  • Tevékenységek hatékonyságának értékelése, fejlesztési javaslatok, KAIZEN képzések, auditok irányítása.

Elvárások

  • Folyamatfejlesztési területen szerzett többéves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Előny: autóipari háttér és vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Nagy ütemben fejlődő, stabil vállalat,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Céges gépjármű magánhasználatra is,
  • Modern, támogató környezet és jó hangulatú csapat.