LEAN mérnök (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

LEAN mérnök (Veszprém)

Feladatok

  • A folyamatos fejlődés biztosítása a termelési területen;
  • Fejlesztő workshop tervek elkészítése a termelési területtel közösen;
  • Energikusan és proaktívan a változtatások koordinálása, nyomon követése és kollégák mentorálása, támogatása;
  • Fejlesztő workshopok vezetése;
  • Oktatások megszervezése és tartása;
  • Oktatási anyagok elkészítése;
  • Riportolás az elért sikerekről és a bevezetés előtt álló projektekről.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Jövőbemutató termék;
  • Modern gyártókörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Támogató csapat.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém