Lean specialista (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk Lean Specialistát:

Lean specialista

Feladatok

  • Termelési folyamatok elemzése, értékelése, javító intézkedések meghozatala;
  • Lean bevezetésének koordinálása;
  • Hatékonyságnövelésben való aktív részvétel, dokumentációk elkészítése és karbantartása;
  • Tréningek előkészítése, vezetése, együttműködés a társosztályokkal;
  • Költségelemzések, költségcsökkentő javaslatok tétele.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Lean bevezetésében való tapasztalat
  • Microsoft Office ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Work-life balance
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

  • Komárom, Oroszlány, Tata, Tatabánya

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Komárom