Lean specialista (raktárlogisztika) (Göd)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Új pozícióba keresünk kollégát az alábbi pozícióba, egy logisztikai szolgáltató vállalat részére:

Lean specialista (raktárlogisztika)

Feladatok

  • Lean projektek koordinálása és azokban operatív részvétel;
  • Szoros együttműködés a gyárban dolgozó kollégákkal, a hatékony fejlesztések érdekében;
  • Raktári folyamatok optimalizálása;
  • Munkautasítások kidolgozása;
  • Megtérülési kalkulációk készítése;
  • Teljesítménymutatók kezelése, ellenőrzése;
  • LEAN rendszer auditok végzése.

Elvárások

  • Felsőfokú tanulmányok;
  • Raktárlogisztikában szerzett tapasztalat;
  • Gyakorlati LEAN tudás;
  • Kiváló Excel ismeret;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Magas fokú önállóság és proaktivitás.

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű multinacionális vállalat;
  • Anyagi megbecsülés;
  • Béren kívüli juttatások (éves bónusz, Cafeteria);
  • Élet- és egészségbiztosítás;
  • Bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

  • Göd, Vác

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Göd