Lean szakértő (Veszprém)

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű ügyfelünk munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Lean szakértő

Feladatok

Lean szemlélet megerősítése a vállalat minden területén

Lean és digitalizációs workshopok és képzések szervezése, lebonyolítása

Belső tanácsadási és mentorálási tevékenység folytatása más osztályok dolgozói számára, üzleti céljaik elérése érdekében

Folyamatfejlesztési koncepciók és megvalósítási tervek kidolgozása, bevezetése

Folyamatfejlesztési projektek önálló vezetése

Folyamatok standardizálása, dokumentálása

Lean kommunikációs anyagok készítése a lean által elérhető eredmények promotálására

Követelmények

Felsőfokú műszaki végzettség

Min. 5 éves lean területen szerezett tapasztalat

Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Magabiztos lean ismeretek és jártasság lean eszközök gyakorlati alkalmazásában (SMED, VSM, line balancing, layout change)

Projektvezetési tapasztalat

Jó kommunikációs és hatékony problémamegoldó készség

Terhelhetőség, rugalmasság, felelősségvállalás

Haladó MS Office ismeretek

Amit kínálunk

Több mint 30 éves magyarországi múlt – stabil háttér

Rugalmas munkaidő

Versenyképes cafeteria

Munkába járási támogatás

Saját étterem

Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)

Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte

Alapítványi támogatások

Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém