LEAN szakértő (Újhartyán)

LEAN szakértő

Feladatok

LEAN eszközök és intézkedések bevezetése és alkalmazása; megismertetése a munkavállalókkal.

A LEAN eszközök megvalósulásának folyamatos ellenőrzése.

Beszámolókészítés koordinálása központi kapcsolattartóként.

Részvétel a vállalat stratégiai irányelveinek megvalósításában.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Néhány éves LEAN szakmai tapasztalat
  • LEAN eszközök ismerete (pl. 5S, Kanban, Mudas, időgazdálkodás elemzés stb)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Döntés-, és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való készség
  • Független, önálló munkavégzés, magabiztosság
  • Német nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

Műanyagipari területen tevékenykedő autóipari beszállító partnerünkhöz keresünk LEAN szakértő pozícióba kollégát.

Munkavégzés helye

Újhartyán

Újhartyán