Lean technikus (WHC011231) (Fót)

A hirdetés már lejárt!

Lean technikus (WHC011231)

Feladatok:

  • Kezdeményezi és vezeti a fejlesztéshez kapcsolódó tevékenységeket
  • Kapcsolattartás az operátorokkal és vezetőkkel
  • Alkalmazza a LEAN eszközöket a termelés hatékonyságának növelése érdekében
  • Segíti a dolgozói javaslatok generálását és azok megvalósítását
  • Támogatja az új technológiai megoldásokat
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Dokumentálja a megvalósult fejlesztéseket
  • Támogatja a hatékonyságot növelő beruházási projektek indítását és végrehajtását

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • LEAN területén szerzett 3-5 év tapasztalat
  • LEAN gyakorlatban történő alkalmazásának képessége
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Csapatjátékos hozzáállás

Munkavégzés helye

Fót

Fót