legal counsel (Budapest)

Szeretnél egy igazi innovation hub részeseként, új területtel, kreatívan dolgozni? Ügyfelünk az első teljesen online biztosítási platform, céljuk, hogy megmutassák, a biztosítás egy jó dolog és lehet egyszerűen, ügyfélbarát módon csinálni. Szeretnének egy viszonylag szürke ágazatot színessé, érdekessé és az  emberek számára hasznossá tenni.

legal counsel

Feladatok

  • magas színvonalú in-house jogi támogatás biztosítása
  • nemzetközi piacra lépési projektek támogatása
  • kapcsolattartás és koordinálása nemzetközi ügyvédi irodákkal különböző piacokon
  • termékfejlesztés jogi dokumentációjának menedzselése 5 országban
  • szerződések véleményezése
  • jogvélemények készítése
  • belső jogi szabályzatok kialakítása

Követelmények

  • magas szintű angol nyelvtudás
  • érdeklődés a fintech terület iránt
  • jogi diploma
  • proaktivitás, ownership és lelkesedés

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • startup környezet stabil pénzügyi háttérrel
  • aktívan fejlődő üzlet, nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséggel
  • kiemelkedő szakmai színvonal
  • támogató csapat, remek humorral :)
  • home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest