Légi fuvarszervező gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A GEODIS  a világ több mint 168 országában végez logisztikai szolgáltatást ügyfelei részére, és világszinten több 49.000 főt foglalkoztató, dinamikusan fejlődő, francia tulajdonú (SNCF Francia államvasút) logisztikai szolgáltató vállalat. Magyarországon több telephelyen van jelen többek között, Budapesten, BUD Reptéren, Budaörsön.

Légi fuvarszervező gyakornok

Feladatok

  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, partnerekkel és ügyfelekkel
  • Általános fuvarszervezés
  • Okmányok kiállítása
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Ügyfelek interaktív tájékoztatása
  • Árukövetéshez szükséges adatok rögzítés

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú aktív, vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Megkezdett logisztikai tanulmányok
  • Felhasználói szintű Excel, Word ismeret

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti min 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 2566 Ft/ óra
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest