Légi szállítmányozási ügyintéző (Vecsés)

Partnerünk magyar tulajdonban lévő, több, mint 20 éve stabilan és sikeresen működő, komplex logisztikai szolgáltatást nyújtó nemzetközi kapcsolatokkal bíró szállítmányozói és logisztikai vállalat. Time Critical csapatukba keresünk Légi szállítmányozási ügyintézőt vecsési munkavégzéssel.

Légi szállítmányozási ügyintéző

Feladatok

  • Légi export, import és cross trade fuvarszervezés nappali változó munkarendben (06:00-14:30; 08:00-16:30; 10:00-18:30)
  • 4-5 hetente 1 hét délutános munkavégzés ( ~16:30-01:00) 4-5 hetente 1 hétvégi ügyelet
  • Árajánlatok bekérése, kidolgozása, kiadása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során
  • Megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás,
  • Számlázás, reklamációk intézése

Követelmények

  • Légi szállítmányozói szakterületen szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • Microsoft Word és Excel ismerete, rutinos napi szintű használata

Előnyt jelent, ha:

  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Egyéb nyelvismeret
  • Érdeklődés a főbb szolgáltatásainkkal kapcsolatban

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai fejlődési , folyamatos képzési lehetőség
  • Fiatalos, modern, ergonomikus munkahely
  • Pezsgő nemzetközi üzleti környezet

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés