Légi szállítmányozási ügyintéző (Budapest)

Luxemburgi székhelyű szállítmányozó cég budapesti telephelyére keresünk légi szállítmányozási ügyintézőt.

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc repülőtér 1-es terminál

Légi szállítmányozási ügyintéző

Feladatok

  • Céges ügyviteli szoftveren keresztül légi szállításokhoz kapcsolódó fuvarlevelek adatainak elemzése; különös tekintettel a szankciókra, embargókra és a korlátozottan szállítható áruk listájára
  • A kapott eredmények aktualitásának ellenőrzése
  • A szállításhoz szükséges dokumentumok összekészítése, a légi fuvarlevelek ellenőrzésének koordinálása szoros együttműködésben a luxemburgi kirendeltséggel, a teljes dokumentáció átadása a teljesítésért felelős osztály számára
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal; írásban és szóban egyaránt.
  • A jogszabályi változások nyomonkövetése, az érintettek tájékoztatása az aktualitásokról
  • Rendszeres riportálás felettes irányába

Követelmények

  • Minimum középszintű végzettség (logisztikai területen szerzett képesítés előnyt jelent)
  • Jogi, közgazdasági diploma előnyt jelent
  • Geopolitikai kérdések alapszintű ismerete
  • Az általános logisztikai és vámügyi folyamatok alapszintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megoldásorientált hozzállás
  • Precizitás
  • Folyékony angol nyelvtutás – írásban és szóban egyaránt
  • Számítógépes ismeretek: Word, Excel, Power Point, Outlook
  • 1-2 éves előzetes szakmai tapasztalat
  • Logisztikai területen diplomát szerzett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés
  • 3 éves határozott idejű munkaszerződés
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Támogató vezetőség
  • Multikulturális környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest