Légi szállítmányozási ügyintéző (Vecsés)

A hirdetés már lejárt!

Eddig is logisztikai területen dolgoztál, viszont szeretnéd szélesíteni a látóköröd? Ha a motivációd mellett meg van a szükséges angol nyelvtudásod is, akkor várjuk jelentkezésed LÉGI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ pozícióba!

Légi szállítmányozási ügyintéző

Feladatok

légi export, import és cross trade fuvarszervezés

árajánlatok bekérése, kidolgozása, kiadása

együttműködés a társosztályokkal

teljes körű adminisztráció a szállítmányozási feladatok elvégzése során

megbízókkal és alvállalkozókkal történő folyamatos kapcsolattartás

számlázás, reklamációk kezelése

Követelmények

logisztikában szerzett szakmai tapasztalat

tárgyalóképes szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

legalább középfokú végzettség

Microsoft Word és Excel magabiztos használata

3 műszakos munkavégzés vállalása (06:00-14:30, 14:00-22:30, 22:00-06:30)

Előny:

rendelkezel felsőfokú logisztikai szakirányú végzettséggel

aktívan használod B kategóriás jogosítványod

egyéb nyelvismerettel is rendelkezel

Ha épp most fejezted be a logisztikai tanulmányaidat, viszont gyorsan tanulsz és rendelkezel a szükséges angol nyelvtudással, akkor is várjuk jelentkezésed!

Amit kínálunk

kiemelkedő juttatatási csomag (alapbér + bónusz + cafeteria)

utazási támogatás a törvényben meghatározottak szerint

szakmai kihívások, folyamatos képzések

változatos munkakör, nagyfokú önállóság

hosszútávú munkalehetőség

fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Vecsés

Vecsés