Légzsákgyártó operátor (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Miskolci partnerünk gépkezelő operátor munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel

Légzsákgyártó operátor

Feladatok

  • -gyártósori gépek kezelése,
  • autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelése,
  • javaslattétel a folyamatok fejlesztésére.

Követelmények

  • középfokú végzettség, VAGY 8 általános iskolai végzettség és gyártósori tapasztalat,
  • Jó kézügyesség, jó látás (a zöld és piros szín tévesztése kizáró ok)
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (alapbérrel, műszakpótlékkal, jelenléti bónusszal, cafetériával és egy hétvégi túlórával együtt nettó 192.850 Ft-ra ki lehet jönni, ez br. 295.000 Ft), emellett van plusz túlóralehetőség (bejelentett, kifizetett), családi adókedvezményt lehet igénybe venni, és minden éven van béremelés.
  • ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,
  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • szervezett buszjáratok a 4 műszakos munkarendhez igazodva már Tiszaújváros, Mezőkövesd és Mezőcsát irányából is.
  • ötletmenedzsment rendszer,
  • munkahelyi és családi rendezvények,
  • ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.
  • fejlődési /előrelépési lehetőség, cégen belül belső pályázatokon keresztül.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc