Leltáros / diákmunka (Budapest)

Közép-Kelet Európában leltárakat lebonyolító multinacionális vállalkozás megbízásából júniusi leltározásokra keresünk nappali tagozatos diák munkavállalókat hosszútávú lehetőséggel az alábbi pozícióba:

Leltáros / diákmunka

Elvárások:

  • 1 évnél nem régebbi egészségügyi kis könyv, és negatív tüdőszűrő lelet,
  • Maszk és gumikesztyű viselése kötelező az utazás és a munkavégzés során, melyet hoznod kell magaddal

Előnyt jelent:

  • 2020. június 2. - Budapest VIII. kerület - nappalos leltár,
  • 2020. június 3. - Budapest VIII. kerület - nappalos leltár,
  • 2020. június 6. - Budapest XXI. kerület - nappalos leltár,
  • 2020. június 7. - Budapest XXI. kerület - éjszakás leltár,
  • 2020. június 9. - Budapest XVII. kerület - nappalos leltár,
  • 2020. június 10. - Budapest XVII. kerület - éjszakás leltár,
  • 2020. június 14. - Székesfehérvár - éjszakás leltár,
  • 2020. június 22. - Győr - éjszakás leltár,
  • 2020. június 23. - Békéscsaba - éjszakás leltár,
  • 2020. június 23. - Budaörs - nappalos leltár,
  • 2020. június 24. - Budapest XXI. kerület - éjszakás leltár,
  • 2020. június 24. - Budaörs - éjszakás leltár,
  • 2020. június 28. - Gyula - éjszakás leltár,
  • 2020. június 28. - Tököl - nappalos leltár,
  • 2020. június 29. - Tököl - éjszakás leltár,
  • 2020. június 30. - Pápa - éjszakás leltár,
  • Nappalos leltárak esetén a kezdés, és várható buszindulás 7:00-9:00 között, éjszakás leltárak esetén pedig 16:00-19:00.

Feladatok:

  • Üzletben/raktárban fellelhető árukészlet számolása,
  • PDA segítségével scannelés,
  • Kézi árumozgatás (esetenként 10-15 kg-os dobozok pakolása),
  • Nincs szükség tapasztalatra, mindent megmutatnak, és betanítanak a helyszínen!

Amit kínálunk:

  • 22 óra előtt: br. 1200 Ft/óra, 22 óra után: br. 1380 Ft/óra, ,
  • A busz vidéki leltárak esetén a Fővám térről indul,
  • Budapesti leltáraknál mindig a munkavégzés helyszínére kell kimenni, önállóan.,
  •  Az utazási idő is kifizetésre kerül, kilométerenként bruttó 7 forinttal számolhatsz minden esetben

Budapest