Leltározási munkatárs_Debrecen (Debrecen)

Debrecenbe munkatársat keresünk!

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként debreceni munkavégzésre keres Leltározási munkatárs munkatársakat, akár azonnali kezdéssel!

Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

  • leltárazási folyamatban történő részvétel
  • eszközök felcímkézése
  • címkék digitális olvasóval történő beszkennelése, rendszerbe történő rögzítése
  • adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Raktározásban, ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • 12 órás munkavégzés vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1600 Ft/óra munkaszerződéssel
  • Nettó 1600 Ft/ óra napi bejelentéssel, heti kifizetéssel
  • Bejárás támogatása (tömegközlekedés, gépkocsifutás)
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat

Munkarend:

  • 12 órás műszakrend

Munkabér

  • nettó  1 600  Ft  / óra
Debrecen