Lemezhajlító Gépkezelő (Gyöngyös)

A hirdetés már lejárt!

Lemezhajlító Gépkezelő

Leírás

A Schneider Electric gyöngyösi gyáregységébe keresünk munkatársakat Lemezhajlító gépkezelő pozícióba!

Feladatok

  • Lemezalkatrészek hajlítása
  • Rajzolvasás alapján termékhajlítás
  • Alkatrész méretellenőrzése
  • Élhajlítógép használata

Elvárások
  • 3 műszak vállalása
  • Műszaki affinitás
  • Közepes fizikai nehézségű munkavégzés
  • Szombati munkavégzések vállalása
  • CNC gépkezelő végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Bruttó 80 ezer Forint belépési bónusz
  • Műszakpótlékok: délután 14-22 óráig 23%, éjszaka 22-06 óráig 45%
  • Éves bruttó 600 ezer Forintos cafetéria
  • Nettó 6000 Ft egészségbiztosítási pénztár az első teljes ledolgozott hónaptól kezdve
  • Vállalati buszjárat a következő településekről: Boconád, Domoszló, Gyöngyös, Karácsond, Kisnána, Ludas, Nagyfüged, Pétervására, Sirok, Szajla, Tarnabod, Tarnaméra, Tarnazsadány, Terpes, Verpelét
  • 100% autóbuszbérlet támogatása vagy üzemanyag támogatás autóval: 40 Ft/km
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Benti munkavégzés
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő biztosítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
3200, Gyöngyös

Küldd el fényképes Önéletrajzod a [email protected] címre

M: +36 (20) 210 8107

vagy kattints a ,,JELENTKEZEM” gombra

Munkavégzés helye

Gyöngyös

Gyöngyös