Műszaki irányító (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Az SMHV Energetika Kft. keres Fogyasztói villamos csatlakozó tervezés és létesítés üzletágába pár éves munkatapasztalattal rendelkező munkatársat akár azonnali kezdéssel.

Műszaki irányító

Feladatok

  • munkák előkészítése, ütemezése kiviteli tervek alapján
  • munkacsoportok koordinálása
  • napi munkafolyamatok szervezése
  • munkacsoport tagjainak szakmai segítségnyújtása
  • üzletágvezető munkájának támogatása

Elvárások

  • minimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • villamosipari szakmai ismeret
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • rugalmasság, terhelhetőség, önállóság, precizitás
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk

  • biztos munkahely, hosszú távú elhelyezkedés lehetősége
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafetéria, élet- és balesetbiztosítás, teljesítmény alapú bónusz, törzsgárda jutalom)
  • 13. havi fizetés sikeres üzleti év esetén
  • versenyképes fizetés
  • azonnali munkakezdési lehetőség

Munka jellege

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs