Létesítmény karbantartó (Komárom-Esztergom megye)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LÉTESÍTMÉNY KARBANTARTÓ

(16-0407)

pozícióba.

Feladatok

  • 2 fő karbantartó gépészmérnök koordinálása
  • Létesítményüzemeltetés, karbantartás és szolgáltatók kiválasztása,
  • Épületkarbantartási javítások ütemezése, megszervezése és felügyelete,
  • Az éves energia szükséglet tervezése, racionalizálási javaslattétel,
  • Energetikai irányító rendszer működtetése, energiahatékonyság javítása,
  • Az irányítási rendszerek előírásainak megfelelő működés, felkészülés auditokra.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, karbantartó mérnök),
  • Hasonló területen, gyártó környezetben szerzett több éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Nemzetközi környezet,
  • Modern technológiák és innovatív megoldások.

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0407”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu