Létesítmény mérnök (Budapest)

A Budapest Közút Zrt.

létesítmény mérnök

munkatársat keres

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a Főváros közútjain a forgalomtechnikai kezelői feladatok ellátása;
  • a közutak forgalmi rendjének felülvizsgálata, forgalomtechnikai változtatások kezdeményezése;
  • a közutak forgalmi rendjét érintő tervek előzetes konzultációja, forgalomtechnikai kezelői hozzájárulások kiadása;
  • a közút forgalmi rendjére vonatkozó lakossági, intézményi, kerületi kezdeményezések kivizsgálása, megválaszolása.

Elvárásaink:

  • közlekedés-építőmérnöki vagy közlekedésmérnöki végzettség
  • MS Office programcsomag felhasználói szintű ismerete
  • pontosság, precizitás, határidők betartása
  • jó kommunikációs készség, határozottság
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

  • legalább középfokú, élő angol nyelvtudás élőszóban és írásban
  • AutoCAD ismerete
  • fogékonyság a forgalomfüggő jelzőlámpás tervezésre.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil munkalehetőség
  • cafeteria csomag

A munkavégzés körülményei

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A foglalkoztatás jellege határozatlan idejű, teljes munkaidős
  • A munkakör a kiválasztási folyamat lezárulását követően november 1-től betölthető

Jelentkezését kizárólag elektronikus úton várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva, szakmai önéletrajzzal, valamint a fizetési igény megjelölésével.

Budapest