Létesítménymérnök (Vas vármegye)

Létesítménymérnök

Leírás

Feladatok

  • Biztosítja az épületek, épületgépészeti berendezések és biztonsági rendszerek folyamatos és megbízható működését
  • Az épületgépészeti berendezések energiafogyasztásának folyamatos optimalizálása és hatékonyságnövelése
  • Megszervezi és végrehajtja az épületek, épületgépészeti berendezések és biztonsági rendszerek korrekciós és megelőző (TPM) karbantartását
  • Biztosítja és folyamatosan optimalizálja az ingatlan, épületgépészeti és biztonsági rendszerek alkatrészellátását
  • Épületi infrastruktúrához kapcsolódó berendezéseket és rendszereket üzemeltet, mint pl. HVAC, párásító, vízkezelés, WFI, gőzkazán
  • Létesítmény- és biztonságtechnikai projektmenedzsment feladatokat lát el
  • Biztosítja az épületgépészeti berendezések és biztonsági rendszerek magas rendelkezésre állását és kiküszöböli a hibákat
  • Támogatja a megelőző karbantartást (TPM) az épületgépészeti berendezésekhez, beleértve a pótalkatrészek megrendelését
  • Folyamatosan optimalizálja a raktárkészletet, figyelembe veszi a költségeket
  • Elemzéseket és cselekvési terveket készít a létesítmények karbantartásának javítására

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész, gépészmérnök, villamosmérnök, biztonsági mérnök)
  • Épülettechnikai tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szint
  • TPM gyakorlati-, épületirányítási-, biztonsági rendszerek ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező készség
  • Műszaki és építési rajzok olvasása, megfelelő használati útmutatók készítése

Amit kínálunk
  • Munka és magánélet egyensúlya
  • Kihívásokkal teli hétköznapok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő bejárás támogatás
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye

Vas megye