Létesítményüzemeltetési gyakornok (Veresegyház)

Mind-Diák Szövetkezet

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Létesítményüzemeltetési gyakornok

Feladatok

  • Létesítményüzemeltetési csapat munkájának támogatása
  • Energetikai adatok kezelése
  • Kisebb projektekben való részvétel
  • Indirekt beszerzési feladatok támogatása
  • Adminisztratív munkák elvégzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office használat

Munkaidő

  • Heti minimum 20 órában végezhető diákmunka
  • Hétfőtól péntekig 08.00-17.00 óra között

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjárat Veresegyházra (Újpest Városközpont és Örs vezér teréről)
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka (a nyári szezonon túl is számítunk rád)
  • Bruttó 2100 Ft / óra diákbér

Munkavégzés helye

Veresegyház

Veresegyház