Lézergép kezelő (Budapest)

Lézergép kezelő munkatárs

álláshirdetés

Stabil, megbízható, fémipari cégünk részére keresünk lézergép kezelő kollégát az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok

  • a kiadott gyártási ütemezési feladatok elvégzése
  • a részére átadott anyagok, félkész termékek mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • CNC lézergépre a gyártási programokat letölti a céges hálózatról, a programokat biztonságosan tárolja a lézergép vezérlésében
  • CNC lézergépet beállítja, a megmunkálást elindítja és folyamatosan felügyeli
  • alkatrész sorozatgyártás megkezdése előtt az utasítás szerinti első darabot ellenőrzi, azt dokumentálja
  • lézervágás során a mennyiségi és minőségi követelményeket betartja
  • betartja az előírt tárolási rendet az üzem területén

Elvárások

  • Lézer vágásban, hajlításban szerzett min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyártó/termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Előny: TRUMPF gépen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Több műszakos munkarend (délelőtt, délután)
  • Azonnali kezdési és hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

1211 Budapest-Csepel

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal a Jelentkezem az állásra gombra kattintással, vagy további kérdés esetén hívja a 06-1-425-2673-as telefonszámot!

Budapest