Lézervágó/gravírozó gépkezelő (Abony)

A hirdetés már lejárt!

Lézervágó/gravírozó gépkezelő

Leírás

Érdekel a lézervágó gépek működése? Szívesen gravíroznál termékeinkre? Jó a látásod, és szereted a kihívásokat?

Akkor Téged keresünk! Szolnok mellett található partnercégünk, betanított munkakörbe gravírozó gépek kezelésére várja új munkatársait!

További információhoz elérhetőségünk: +36301786768
Jelentkezés önéletrajz megküldésével a [email protected] e-mail címen.

Feladatok

  • Lézervágó/gravírozógépek működésében részvétel
  • Vizuális ellenőrzés

Elvárások
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú iskolai végzettség (előnyt jelent középfokú végzettség)
  • Alapfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk
  • 3 műszakos munkarend
  • Cafeteria SZÉP kártyán (már a belépés napjától)
  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződéssel - de első körben Május végéig

Bejárásodat INGYENESEN biztosítjuk céges buszjárattal Szolnokról, és Törökszentmiklósról!

További információkért érdeklődj az alábbi elérhetőségen: +36301786768

Munkavégzés helye

Abony

Abony