Liftkezelő/Terepőr (Budapest)

PAY 4 LABOUR Zrt.

Multinacionális Partnerünk számára keresünk

Liftkezelő/Terepőr

Liftkezelő/Terepőr (Betanított munka) Stabil jövedelem / Nagyon könnyű fizikai feladatok ellátása kapcsán. Jelentkezést követően felvesszük a kapcsolatot a jelöltekkel egy rövid interjú keretein belül.

Feladatok

  • Felvonók kezelése
  • Árumozgatás
  • Munkaterület felügyelete
  • Adminisztrációs feladatok ellátása meghatározott szempontok szerint

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó fizikai erőnlét, terhelhetőség
  • Monotonitástűrő képesség
  • Határozott fellépés, megfelelő kommunikációs készség
  • Vagyonőri igazolvány nem feltétel, de előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Készenléti jellegű munkavégzés (heti 3-4 napos munkavégzés megbeszélés szerint)
  • Állandó műszakok

Munkavégzés helye

Budapesten

Budapest