Lighting designer gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Food Autonomy egy dinamikusan növekvő középvállalkozás (jelenleg kb. 30 fő), amely okos üvegházi és vertikális farm lámpák tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik.

Lighting designer gyakornok

Feladatok

  • Részletek összegyűjtése a konkrét projektekről és ügyfélkövetelményekről az értékesítési képviselőktől vagy közvetlenül az ügyfelektől
  • Ügyfél igények értékelése, és javaslatok tétele a legoptimálisabb, költséghatékony és energiatakarékos világítási alternatívákra
  • Részletes világítástervek készítése a Dialux szoftverben
  • Az optimális világítótest paramétereinek meghatározása
  • Költségbecslések készítése
  • Együttműködés a projektmenedzserrel és az értékesítési teammel prezentációk összeállításában és prezentálásában
  • Termékreferenciák, piaci trendek előkészítésében való részvétel

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony villamosmérnöki vagy más releváns műszaki területen
  • Jó számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Powerpoint, MSX/Outlook).
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Rendszerető, figyelmes attitűd
  • Képesség a műszaki és kereskedelmi adatok megértésére és kommunikálására

Munkaidő

  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú lehetőség
  • Bruttó 2000 Ft/óra
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Előnyök

  • Dialux, SolidWorks ismerete

Munkavégzés helye

Budapest IV.

Budapest