Lighting Designer gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC021029) (Budapest)

Lighting Designer gyakornok - Budapest, IV. kerület (WHC021029)

Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat.

A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Részletes világítási rendszerek készítése üvegházakra és egyéb beltéri gazdálkodási létesítményekre az értékesítés és a PM hozzájárulása alapján
  • Együttműködik a terméktervező csapattal és az agronómusokkal, hogy a lámpa specifikációit az ügyfelek igényeinek megfelelően állítsa be
  • Munka / alkalmazástervezési szoftver alkalmazása világítási tervek elkészítéséhez és az ügyfelek számára javasolt világítási megoldások legjobb osztálybeli bemutatásához
  • Támogassa a terméktervezési csapatot és a PM-et az új termékfejlesztési folyamatban, ossza meg a tényleges projektek alkalmazási tapasztalatait
  • Versenyképes referenciaértékek készítése
  • A világítási megtérülési számítások (ROI) támogatása projekt alapon az ügyfelek elvárásainak való megfelelés érdekében

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (Aktív/Passzív)
  • Villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki területen folytatott tanulmányok
  • A Dialux és a Photoshop használatának megértése előnyt jelent, de nem elengedhetetlen
  • MS Word, Excel, Power-point, MSX/ Outlook felhasználói szintű ismerete
  • A solidworks (rajzmanipuláció és kimenet) szakképzettsége elengedhetetlen
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vágy/ vágy a tudás és a készségek javítására
  • Szervezett, figyelmes a részletekre

Munkavégzés helye

Budapest, IV. kerület

Budapest