Linux Rendszergazda (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy 30 éves múltra visszatekintő magyar kereskedelmi vállalat, ami főleg a kultúra és a nyomtatott művészet világában lett elismert Magyarországon. Egész országra kiterjedő bolthálózattal és webshopokkal rendelkezik. A folyamatosan fejlődő cég jelenleg 20 fős IT részleggel dolgozik és egyre nagyobb az erőforrásigény. A naprakészség igénye miatt lehetőség van folyamatos fejlesztési projekteken részt venni.

Linux Rendszergazda

Feladatok

  • Az informatikai hálózat működőképességének fenntartásán, javítása és karbantartása
  • A (leginkább Linux-alapú) háttérrendszerek működésének folyamatos ellenőrzésének és felügyeletének biztosítása
  • Folyamatosan egyeztetés a külső, kapcsolt rendszerek rendszergazdáival
  • Szakmai javaslattétel a fejlesztésekre
  • Az alkalmazói rendszerek folyamatos működésének biztosítása
  • A cég lehetőséget biztosít egyéb, belső tevékenységekben való részvételre

Követelmények

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év rendszeradminisztrátori gyakorlat Linux kiszolgálói környezetben (WSUS DHCP, DNS, FS, Print SRV, WAN, LAN, WLAN, VLAN)
  • Mély Linux Rendszeradminisztrátori kompetenciák
  • Az informatikai szektor történéseinek/fejlesztéseinek figyelemmel kísérése
  • Nemzetközi szakmai anyagok angol nyelvű olvasása a témában
  • Csapatmunka
  • Magabiztos és a félreértéseket kizáró kommunikáció
  • Megbízhatóság, pontosság, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Szkriptelési ismeretek
  • Magas szintű funkcionális felügyeleti (monitoring és adat/loggyűjtő) rendszer implementálását vagy abban való aktív részvétel
  • JBOSS EAP alkalmazás szerver üzemeltetésében való jártasság
  • Hálózatspecifikus hibaelhárítás és felügyelet ellátásában szerzett tapasztalat
  • Microsoft Windows (desktop/szerver) technológiák ismerete
  • Git, GitLab ismeret

Amit kínálunk

  • Izgalmas, sokszínű munkakör
  • Szakmailag érdekes és kihívást jelentő feladatok
  • Lendületes, motivált kollégák
  • Versenyképes feltételeket: alapbér, mozgóbér, cafeteria
  • Dolgozói kedvezmények
  • Távmunka lehetősége

Munkavégzés helye

Magyarország