Linux rendszergazda (Budapest)

Főbb feladatok, munkák: Linux alapú web- és adatbázis szerverek üzemeltetése Fejlesztői és éles üzem

Univerzális közösségi-gazdasági platform-rendszert, ökoszisztémát építünk, melybe a világon bárhonnan, bárki bekapcsolódhat felhasználóként, fejlesztőként, kereskedőként és szolgáltatóként. Az alaprendszerhez szabványos felületen keresztül korlátlanul kapcsolódhatnak saját és külső alkalmazások. A rendszer saját elszámoló-eszközökkel rendelkezik, emellett képes kezelni az egyéb fizetési formákat is, mind a kripto-, mind a FIAT-eszközök területén. A rendszer alapkoncepciója a közösségi gazdaság elveire épül, melynek részei a kamatmentesség, az okos-fedezet, az egyén által kibocsátható saját csereeszköz azaz pénzhelyettesítő, a közösségi árfolyamszabályozás és egyéb innovatív megoldások. A transzparencia érdekében támaszkodunk a blockchain technológiára és az okosszerződések elvére. A rendszer hidat képez a kriptoeszközök és a hagyományos pénzügyi termékek között. Az általános működést a mesterséges intelligencia és adatvezérelt marketing eszközeire építve valósítjuk meg.

Keressük fejlesztőcsapatunk új tagját egy Linux rendszergazda személyében:

Főbb feladatok, munkák:

    • Linux alapú web- és adatbázis szerverek üzemeltetése
    • Fejlesztői és éles üzemű rendszerek szinkronizálása
    • Együttműködés a programozó csapattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Linux rendszerek ismerete (Debian, Ubuntu)
    • Git verziókezelő rendszer használata
    • Nyitottság az új technológiák felé

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • PHP, Javascript programnyelvek ismerete
    • Jira, Bitbucket tapasztalat
    • Kriptopénzekhez kapcsolódó ismeretek
    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Blokklánchoz kapcsolódó fejlesztések megismerése
    • Alkalmazotti munkaviszony, teljes vagy részmunkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Home office

  • Fényképes szakmai önéletrajz, a fizetési igény megjelölésével

Budapest