LIPÓTI Pékségbe eladókat keresünk (Budapest)

Bosnyák térre keresünk értékesítő munkatársakat azonnali kezdéssel.

A hirdetés már lejárt!

Megbízható magyar tulajdonosi kör már több mint 20 éves szakmai múlttal.

Bosnyák téri Lipóti Pékségbe keresünk azonnali kezdéssel megbízható, munkájára igényes és önálló munkavégzésre is alkalmas munkatársakat.

Lipóti Pékségben szerzett szakmai tapasztalat előny.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Vevők teljeskörű kiszolgálása
  • Áruk előkészítése, sütése
  • Áruátvétel, standolás
  • Munkaterület rendben és tisztántartása

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum alapfokú végzettséggel
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Örülünk, ha

  • Rendelkezel Lipóti vagy más franchise pékségben szerzett tapasztalattal
  • Van eladói tapasztalatod, dolgoztál már pénzzel

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó, tiszta munkakörülmények

Munkavégzés helye

  • 1145 Budapest, Bosnyák tér

Munkabér

  • nettó  1 000 - 1 100  Ft  / óra
Budapest