Logistics Coordinator (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Logistics Coordinator

Logisztikai Ügyintéző

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel, vevői portálok kezelése;
  • Vevői rendelések monitorozása, egyeztetése a termeléssel;
  • Vevői értékelések elemzése, javító intézkedések feltárása;
  • Vevői csomagolások biztosítása a termelés számára;
  • Aktív kapcsolattartás beszállítókkal;
  • Termeléshez szükséges alapanyagok beszerzése, megrendelések ütemezése;
  • Kapcsolattartás szállítmányozókkal, szállítások koordinálása;
  • Számlák kiállítása, számlázási folyamat koordinálása;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • Felsőfokú végzettség (logisztikai végzettség előny);
  • Középfokú angol nyelvismeret, német nyelv ismerete előny;
  • Minimum 2 év gyakorlat logisztikai tervezési területen;
  • Jó kommunikációs, szervezési és együttműködési készség;
  • Magas szintű Excel tudás;
  • SAP rendszer ismeret;

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén Megye