Logisztikai adminisztrátor (Mosonmagyaróvár)

Fémkereskedelmi cég Mosonmagyaróvári telephelyre keres logiszitkai, adminisztrátori feladatokat betöltő munkatársat, 3 hónap próbaidővel, határozatlan időre.

Logisztikai adminisztrátor

Feladatok

  • Feladata az ügyfelek és cégek hulladékának be- és kiszállításokkal kapcsolatos ügyintézése a cég saját rendszerében. (anyagok ellenőrzésé, minősítése, mérlegjegyek, szállítólevelek és egyéb dokumentumok kiállítása, kezelése, nyilvántartások vezetése).
  • Egyéb, a telephely működéséhez szükséges dokumentációk elkészítése.
  • Helyettesítés estén: Készpénzes vásárlások, eladások bizonylatolása, számlák készítése, az azokhoz tartozó teljes körű adminisztrációs feladatok.
  • Napi pénzforgalom, pénztár kezelése felülvizsgálata, a pénztár forgalmához tartozó dokumentációk naprakészen tartása.

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek(Excel, Word)
  • Ügyfélközpontú szemlélet és hozzáállás.
  • Önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Stressztűrő képesség, Stresszkezelés

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Logisztikai vagy kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdési lehetőséget ajánlunk
  • Stabil vállalati és szakmai hátteret
  • Hosszútávú munkalehetőség, együttműködés
  • Lendületes csapatot, magas szintű szakmai tudással
  • Bejelentett munkaviszony
  • Egyműszakos munkarend (H-P 7:00-15:30)
  • Kiemelt bérezés (alapfizetés, plusz bónusz juttatások)
  • Munkába járási támogatás

Fizetés: nettó 360.000-400.000

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Mosonmagyaróvár