LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR (Tiszaújváros)

KÖRNYEZETVÉDELMI, HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI TERÜLETRE

Akár azonnali kezdési lehetőséggel

Csatlakozz hozzánk, és építsünk együtt egy fenntartható jövőt!

LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR

Az ECOMISSIO Kft. innovatív megoldásokat kínál a hulladékgazdálkodás területén. Cégünk célja, hogy csökkentse az ökológiai lábnyomot és hozzájáruljon egy tisztább, zöldebb jövő megteremtéséhez. Modern technológiákat alkalmazunk, és folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, hogy megfeleljünk a legmagasabb környezetvédelmi szabványoknak.

Üzemi területen irodakonténerben végzett munkakör

A pozíció fókusza: Precízen dokumentált mérlegelési folyamat, naprakész és pontos készletnyilvántartások.

Feladataid lesznek:

  • Sofőrök fogadása és bejelentkeztetése
  • A telephelyi rend, a közlekedési útvonalak és a munkavédelmi előírások ismertetése újonnan érkező sofőrök számára
  • Szállítólevelek ellenőrzése és szortírozása
  • Kimenő és bejövő áruforgalom adminisztrálása, készletezése
  • Szállítmányok mérlegelése elektronikusan, mérlegjegyek kiállítása HIR-Info - AMAKIR programban
  • Raktári azonosító címkék nyomtatása
  • Védőeszköz-kiadás és -csere nyilvántartása a kapcsolódó részlegen

Téged keresünk, ha:

  • Végzettség: Minimum középfokú, lehetőség szerint szakmai végzettséggel rendelkezel.
  • Informatikai tudás: Felhasználói szintű ismeretekkel rendelkezel (Excel, Word, Outlook).
  • Személyes tulajdonságok: Nagyfokú önállóság, proaktivitás, precíz munkavégzés, pontosság és megbízhatóság jellemez.

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat: Vegyipari vagy hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat.
  • Szakképesítések: Munka- és tűzvédelmi szakképesítés, ADR biztonsági tanácsadó bizonyítvány.
  • Lakóhely: Tiszaújvárosi vagy ahhoz közeli lakóhely.

Amit a munkádért cserébe ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, 13. havi fizetés
  • Cafeteria: 400.000 Ft/év + az éves alapbér 6%-a
  • Teljesítményalapú extra jutalmak
  • Lojalitási juttatás: csapatunk tagjait már az 5. év munkaviszonytól jutalmazzuk
  • Fejlődési lehetőségek, tanfolyamok támogatása
  • Gyors munkafolyamatok és problémamegoldás, nincs multis bürokrácia
  • Stabil, fiatalos összetartó csapat, jó hangulat.

Munkavégzés helye:

 Tiszaújváros

Jelentkezni a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldött fényképes önéletrajzzal lehet, a pozíció megjelölésével. Kérjük, pályázatodban tüntesd fel a munkakör betöltésének várható kezdési időpontját és nettó bérigényed!