LOGISZTIKAI ASSZISZTENS (Budapest)

Budapestre keresünk logisztikai asszisztenst

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi szállítmányozási cég keresi új munkatársát logisztikai asszisztens pozícióba

Budapestre keresünk Új kollégát , aki logisztikai asszisztensként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a meglévő, ill új projektekben való közreműködés, a vezető kollégák munkájának segítése és az egyéb irodai feladatok ellátása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Logisztikai feladatok teljeskörű ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Számlák kiállítása / rendszerezése és iktatása

Amit elvárunk

  • Rendelkezel min. 1-2 év szakmai tapasztalattal logisztika területén
  • Van aktív angolnyelv-tudásod
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztosan kezeled az excelt
  • Legyen jó kommunikációs és szervező készséged

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye

  • 1138 Budapest, Madarász Viktor utca 47-49.

Munkabér

  • bruttó  350 000 - 380 000  Ft  / hó
Budapest