Logisztikai csoportvezető (Debrecen)

Logisztikai csoportvezető

A BMW dedikált beszállítója számára keresünk logisztikai csoportvezető kollégát!

  • Logisztikai projektmenedzsment egy zöldmezős projekt megvalósítási fázisában.

  • Logisztikai folyamatok: készletmenedzsment, raktári folyamatok kidolgozása, a tehergépkocsi vezető menedzselése.

  • Új munkatársak betanítása és az új csapat (1-2 fő) hatékony felállítása a telephelyen.

  • Anyagáramlás-szabályozás és folyamatfejlesztés.

  • Logisztikai KPI-k nyomon követése.

  • A raktári készletszintek nyomon követése és a beszállítókkal való koordináció.

  • Szoros együttműködés a vevővel, az üzemvezetővel és az érintett minőségügyi, műszaki és informatikai osztállyal.

  • Egyetemi szintű végzettség

  • Több éves autóiparban szerzett tapasztalat logisztika területén

  • Szervezési és tervezési képesség

  • Vezetői ambíció

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Lapos szervezeti struktúra, gyors döntéshozatal

  • Felelősségteljes munkakör

  • Zöldmezős beruházásban megszerezhető tapasztalat

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen