Logisztikai és raktározási szakértő (16-2889) (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Logisztikai és raktározási szakértő (16-2889)

Intenzíven fejlődő nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Raktár-logisztikai folyamatok kialakítása, standardizálása, optimalizálása,
  • Európai és lokális projektekben való részvétel,
  • Folyamatos együttműködés az európai telephelyekkel,
  • Standardizált folyamatok fejlesztése az ajánlatkezelés, ajánlatkérés és költségszámítás terén,
  • Stratégiai döntéshozatal, szerződésmenedzsment,
  • Aktív részvétel a raktár beruházásokkal kapcsolatos döntések meghozatalában,
  • Fenntarthatósági projektet támogatása.

Elvárások

  • Hasonló területen (raktározás, fuvarszervezés, logisztika) szerzett releváns, több éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezési és juttatási csomag,
  • Home Office lehetőség,
  • Bejárási támogatás,
  • Stabil nemzetközi háttér.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron vármegye