Logisztikai Folyamatfejlesztési Csoportvezető (Veszprém) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi középvezetői pozícióba keresünk szakembert, autóipari termékeket gyártó Partnerünk részére:

Supply Chain Lean Manager (Veszprém)

Feladatok

  • A vállalat logisztikai területén a folyamatok és költségek optimalizálása egy kb. 7 fős csapat segítségével;
  • A beosztott kollégák (inventory analyst, flow analyst, master data specialist) munkájának összefogása, motiválása, fejlesztése;
  • Az új termékek és technológiák bevezetésének támogatása lean szempontból;
  • Continuous improvement projektek vezetése akár a szállítmányozás / kiszállítás, csomagolás, belső anyagáramlás és beszerzés területén;
  • Az SAP csapattal együttműködve a fenti fejlesztések lekövetése a vállalat ERP rendszerében;
  • Riportolás a logisztikai igazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (az interjúk is már ezen a nyelven lesznek);
  • Releváns LEAN tapasztalat gyártó vállalatnál, logisztikai területen;
  • Erős SAP ismeret és autóipari tapasztalat nagyon nagy előny; ill.
  • A vezetői tapasztalat szintén nagy előny.

Amit kínálunk

  • Motiváló, piacképes bérezés (nyugodtan írja meg az igényét, ha szeretné);
  • Cafeteria, bejárástámogatás, 13. havi bér;
  • Költözők esetében: albérleti hozzájárulás (ennek mértéke: megegyezés kérdése).

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém