Logisztikai gyakornok (Biatorbágy)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A FedEx a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat ügyfeleinek iparágtól és a vállalat méretétől függetlenül. A biatorbágyi modern, logisztikai elosztó központba várják most diákok csatlakozását a logisztikai csoport támogatására.

Logisztikai gyakornok

Feladatok

  • küldemények folyamatos továbbításának támogatása
  • adatrögzítés különböző rendszerekben
  • kisebb dobozok pakolása, rendezése a raktárban

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Microsoft Office ismeretek

Munkaidő

  • hétfő és péntek között végezhető diákmunka
  • 8:00-16:00 vagy 14:00-22:00 óra közötti munkaidő
  • heti 2-3 nap vállalása 4 vagy 8 órás műszakokban (heti 16 óra)

Amit kínálunk

  • bruttó 2499 Ft/óra
  • amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2499 Ft lesz
  • munkába járás saját gépkocsival, amelynek költségét térítjük 18 Ft/km elszámolással
  • szakmai gyakorlat igazolása
  • fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet
  • hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy