Logisztikai Gyakornok (Budapest)

Csatlakozz a Danone-hoz, az egyik legnagyobb FMCG vállalathoz, és segíts nekünk abban, hogy a lehető legtöbb emberhez eljuttassuk az egészséget az élelmiszeren keresztül. Szeretnél csatlakozni hozzánk, hogy hozzájárulj egy egészségesebb világhoz?

Most keresünk egy:

Logisztikai Gyakornok

(Részmunkaidős, Helyszín: Budapest, Magyarország)

Azon diákok számára, akik önállósággal és fejlődési lehetőséggel teli munkára vágynak, vállalatunk egy különleges és izgalmas környezetet biztosít. Ragadd meg ezt a lehetőséget: tanulj, fejlődj és szerezd meg első munkatapasztalatodat egy multinacionális cégnél, mint Logisztikai Gyakornok!

Amit kínálunk:

  • Tanulás, fejlődés egy piacvezető multinacionális FMCG vállalatnál
  • Támogató, összetartó, barátságos csapat
  • Változatos, önálló munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Céges laptop és mobiltelefon

Feladataid lesznek:

  • Logisztikai csapat munkájának támogatása
  • Reggeli csomagoló anyagkészlet ellenőrzése
  • EKÁER-hez kapcsolódó feladatok elvégzése (ellenőrzés, levél kiküldés, lezárás)
  • Copackhez kapcsolódó tevékenységek
  • Raklap adminisztráció
  • Riportok készítése

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Heti 30-40 óra vállalása
  • Minimum még 1 évig fennálló nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (előny: logisztikai képzések)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, PPT)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismeret előny

Rólunk:

A Danone küldetése, hogy nem csak a saját életünket, de az egész világot is megváltoztathatjuk a tudatos táplálkozással. Mégpedig úgy, hogy saját egészségünkön kívül arra is odafigyelünk, hogy segítsük a fenntartható élelmiszeripart és vízgazdálkodást. Így nem csak magunkért tehetünk, de bolygónkért is. Ezért hozta létre a cég új, nemzetközi jövőképét, a ’One Planet, One Health’ („Egy életünk van és egy bolygónk”) nevű programot, melyben a vállalat számos egysége vállal kötelezettséget például a termékfejlesztés vagy a környezetvédelem területén. A Danone célja, hogy partnereivel közösen tegyen a táplálkozásért és a bolygónk egészségéért, mert az egészséges életvitelhez a kiegyensúlyozott táplálkozás is elengedhetetlen, és ehhez egészséges környezet is szükséges.

Szervezetünkben elfogadjuk a sokszínűséget. Ez azt jelenti, hogy minden jelentkezőt teljes körűen és méltányosan mérlegelnek, figyelmen kívül hagyva a fajt, a bőrszínt, a vallást, a nemet, a szexuális irányultságot, a nemi identitást, a nemzeti származást vagy a fogyatékossági státuszt.

Csatlakoznál hozzánk?

Nyomd meg az „Apply” gombot.

A GDPR előírásainak való megfelelés érdekében hozzájárulása nélkül nem kezelhetjük személyes adatait. Ezért erősen javasoljuk, hogy közvetlenül a karrier weboldalunkon keresztül jelentkezzen.

Budapest