Logisztikai gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Woco Ipartechnikai Kft. egy német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat logisztika gyakornok munkakörbe.

Logisztikai gyakornok

Feladatok

  • Kiszállítások ellenőrzése
  • Gutschrift kiállítása a hiányos szállításokról, ehhez kapcsolódó készletkorrekció engedélyeztetése
  • Átcsomagolások szervezése, könyveltetése
  • EKÁER rendszer kezelése
  • Előző napi kiszállítások dokumentumainak ellenőrzése, lefűzése
  • Hiányzó dokumentumok esetén intézkedés a hiánypótlására
  • Kiszállítási okmányok összeállítása és továbbítása a könyvelés részére
  • A be- és kiszállításokhoz kapcsolódó, valamint a logisztikai osztály működésével összefüggő számlák nyilvántartása
  • Számlák és szállítólevelek kiállítása
  • Raktárkészlet ellenőrzése
  • Logisztikai osztályon felmerülő egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Precizitás, időgazdálkodás

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 08:00-17:00 óra között heti 25-32 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Diplomamunkában való segítségnyújtás

Munkavégzés helye

Budapest X.

Budapest