Logisztikai gyakornok – Budapest, XI. kerület (WHC021110) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Logisztikai gyakornok – Budapest, XI. kerület (WHC021110)

Partnerünk a világ legnagyobb gépgyártója, amely kizárólag a mezőgazdaságra összpontosít. Üzleti központja az Office Gardennél található, Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő területén, a 11. kerületben, a Duna-part közelében. Építsd velünk a jövőt! Globális vezető szerepet töltünk be a mezőgazdasági megoldások tervezésében, gyártásában és forgalmazásában.

Feladatok:

  • Szállítási igények kezelésében való segítségnyújtás
  • Kapcsolatfelvétel a fuvarozókkal és beszállítókkal, illetve szükség esetén a foglalások megszervezésében való segítségnyújtás
  • A közlekedési projektek napi tevékenységeinek támogatása (szervezés, jelentések elkészítése, szállítások osztályozása, küldendő anyagok listája)
  • Kommunikáció fejlesztése és végrehajtása a belső érdekelt felekkel
  • Szoros együttműködés a vállalat különböző csapataival
  • Támogatás rendszerek karbantartásához
  • Logisztikai szolgáltatásra vonatkozó pályázatok kiadása megfelelő portálon keresztül
  • Elemzési jelentések készítése (rendszeres és ad-hoc) a projektek előrehaladásáról és a rendszeres logisztikai szolgáltatásokról

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív; még legalább 0,5 évig)
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul
  • Jártasság a Microsoft szoftverek használatában (Excel, Outlook, PowerPoint, Teams stb.)
  • Alapvető ismeretek a szállításról és a logisztikáról
  • Képesség a gyors tanulásra, új helyzetekhez és rendszerekhez való alkalmazkodásra, valamint önálló és együttműködő munkavégzésre
  • Proaktív és megoldásközpontú munkastílus és hozzáállás
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Tanulmányok Mérnöki és üzleti adminisztráció előnyt jelent

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Budapest