Logisztikai koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Külkereskedelmi, barkácsáruházaknak beszállító, kis létszámú, nagy forgalmú, 12 éve működő cég keresi talpraesett új munkatársát óbudai irodájába, napi 8 órás munkavégzésre.
Cégünk fő profilja a barkács felhasználásra szánt kéziszerszámok, szerszámgépek, kerti gépek nagykereskedelme.

Logisztikai koordinátor

Feladatok

  • Megrendeléseink kiszállításának leghatékonyabb megszervezése, optimális szállítási mód kiválasztása
  • Rendelések, szállítások pontos és gyors, határidőre történő adminisztrációja
  • Visszáru bizonylatok akkurátus kezelése
  • Import szállítmányok dokumentációjának összekészítése, vámügynökkel való hatékony kapcsolattartás
  • Árubeérkezések egyeztetése, rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Téged keresünk, ha...

  • 1-3 éves logisztika területén szerzett tapasztalattal rendelkezel és nem áll tőled távol a kereskedelmi asszisztensi részfeladatok ellátása sem
  • Társalgási szintű angol nyelvtudásod van, szóban és írásban egyaránt
  • Szakirányú vagy általános felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikációd fejlett élőszóban, telefonon és írásban is, kedves vagy és érted a partnerek, ügyfelek nyelvét is
  • Önálló, gyors tempójú munkavégzésre képes vagy és hiszel a pontos adminisztráció fontosságában és jól is csinálod
  • Átfogó, logikus gondolkodással rendelkezel, érdekel a helyzetekben rejlő minél hatékonyabb megoldás megtalálása
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez és teljeskörűen tudsz felelősséget vállalni az elvégzett munkádért
  • Az Excelt készségszinten kezeled, szereted és örömmel fedezed fel a számodra még ismeretlen funkcióit is
  • Belső motivációval rendelkezel és kiegyensúlyozott embernek érzed magad

Előnyök

  • Ha van kereskedői vénád és a munkádat tulajdonosi szemlélettel vagy képes végezni
  • Ha stabil felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel, vállalatirányítási rendszer ismeretekkel rendelkezel, esetleg a német nyelvet legalább alapfokon beszéled
  • Ha képes vagy a többszempontú megközelítésre

Amit kínálunk

  • Egy olyan csapatnak lehetsz tagja, ahol nyugodt körülmények között, családias légkörben, jó műszaki eszközökkel, anyagilag is elismert, 8 órában bejelentett munkaviszony mellett járulhatsz hozzá cégünk minél hatékonyabb működéséhez.

Munkavégzés helye

  • 1033 Budapest, Szentendrei út 89-95.

  • Kérjük, hogy önéletrajzodat pdf formátumban küldd el számunkra, nettó fizetési igény megjelöléssel.
  • Határidő: 2021. május 14.
Budapest