Logisztikai asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Elektronikai cég

logisztikai asszisztens

munkakörbe munkatársat keres határozatlan időre.

Feladatok

  • A készletek folyamatos nyomon követése
  • Leltárazás előkészítése, elvégzése, pénzügyi zárás és könyvvizsgálói ellenőrzés támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés fuvarozókkal és futárokkal, csomag összekészítés
  • Anyagmozgatás, árurendszerezés
  • Rendelések nyomon követése, áruk bevételezése gyártótól/beszállítótól, illetve áruk kiadása megrendelőknek
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés az üzletágakkal, a gyártó és beszállító partnerekkel, megrendelőkkel, valamint a vezetéssel
  • Az áruk, készülékek legszükségesebb technikai paramétereinek folyamatos, naprakész ismerete

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 éves logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Legalább felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (kiemelten Microsoft Office programok)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Kommunikáció képes angolnyelv-tudás (szóban és írásban),
  • Jó problémamegoldó képesség, konfliktuskezelés
  • Talpraesett, rátermett, határozott személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezés, egyéb juttatások
  • Sikeres próbaidőt követően céges mobiltelefon, gépjármű
  • Kulturált munkakörülmények, költözést követően modern irodaházi munkavégzési hely
  • Lendületes és barátságos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzések

Munkavégzés helye

FONTOS! 2022. II. félévéig a munkavégzés helye Budapest, X. kerülete, azt követően Biatorbágy!

Budapest