Logisztikai menedzser (Budapest)

Logisztikai menedzser

Cégünk, a Technoorg Linda Kft. egy 30 éves múltra visszatekintő vállalkozás, mely az elektronmikroszkópia, az anyagtudomány, a félvezetőgyártás és más, kiemelt területek számára fejleszt, gyárt és értékesít high-tech minta-előkészítő eszközöket. Cégünk termékei megtalálhatóak 5 kontinens több, mint 80 országában.

Akár azonnali kezdéssel agilis munkaerőt keresünk logisztikai menedzser pozícióba. A munka során a következő feladatokat kell elvégezni: raktári kiadások és bevételezések rendszerének továbbfejlesztése és menedzselése, valamint ezek dokumentálása, alkalmanként árubeszerzések. A gyártástól és beszerzéstől kész alkatrészek bevételezése, termelés részére azok kiadása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • raktár rendszer továbbfejlesztésében való részvétel
  • általános raktárosi feladatok, raktárkezelés
  • anyag-, és árumozgatás (nem targoncás)
  • raktári kiadások, bevételezések elvégzése, azok vállalatirányítási rendszerben való iktatása
  • nyomon követés, anyagok, tárhelyek utasítás és szabály szerinti jelölése
  • bejövő áru ellenőrzése, áruátvétel
  • raktári rend fenntartása
  • leltárazás, időszaki leltári ellenőrzések végzése, raktári fogyások jelzése
  • együttműködés a gyártással, termeléssel és a szervizzel
  • árubeszerzések, alkalmi fuvarozások

A pozícióval kapcsolatos elvárásaink:

  • 2+ év releváns raktározási tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • gyakorlati angol nyelvtudás szóban és írásban
  • proaktív hozzáállás
  • talpraesett, feladatorientált személyiség
  • önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési tapasztalat

Örülünk, ha

  • műszaki végzettséggel vagy a műszaki dolgok iránti érdeklődéssel rendelkezel
  • ismersz vagy használtál már valamilyen vállalatirányítási rendszert

Amit kínálunk

  • egy nagy múltú, sikeres magyar vállalat professzionális és innovatív csapatának lehetsz a tagja
  • fluktuációmentes, stabil környezet
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, meglévő szakmai tudás mélyítését
  • önállóságot
  • változatos munkát
  • hosszú távú együttműködést
  • versenyképes bérezést

Munkavégzés helye

  • Budapest, IV. kerület

Pontos cím

  • 1044 Budapest, Ipari Park utca 10.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, jelentkezz fényképes szakmai önéletrajzoddal és bruttó bérigényed megjelölésével.

Ha az önéletrajzod alapján kiválasztunk, egy online interjún fogsz részt venni, sikeres beszélgetés esetén pedig személyesen is várunk székhelyünkön!

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid, tapasztalataid és persze mi is bemutatjuk munkakörnyezetünket és az általunk fejlesztett eszközöket. A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!

Budapest