Logisztikai munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az ország egyik legnagyobb közműszolgáltatója, azonnali kezdéssel munkatársat keres, Budapest-i irodaházába, kulturált irodai környezetbe.

Logisztikai munkatárs

Feladatok

  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel
  • Beszerzési megrendelések, vevői rendelések, kiszállítások, áttárolások SAP-ban történő rögzítése
  • Készlet optimalizálása
  • Javaslatok készítése a készletek minimalizálására
  • Kisebb jelentőségű és bonyolultságú tömeganyagok kezelése
  • Beszállítókkal, illetékes szervezeti egységekkel, társszervezetekkel való megbeszélések lefolytatása támogatással
  • Havi elemzések készítése
  • Leltározásban történő részvétel
  • Szakterület támogató informatikai rendszerek felhasználói szintű működtetése

Elvárások

  • Felsőfokú logisztikai végzettség, vagy gazdasági / műszaki végzettség, és felsőfokú logisztikai képesítés
  • 2-3 év logisztika területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kezelt anyagcsoportok forgalmi jellemzőinek ismerete
  • Anyagellátás folyamatának ismerete
  • Logisztikai alapfogalmak ismerete

Amit kínálunk

Juttatás: Bruttó 450.000.- Ft

  • Cafetéria évi bruttó 300.000 Ft
  • Teljesítmény értékelés alapján bónusz
  • Évi plusz 6 nap fizetett pótszabadság biztosítása a törvényileg előírt kereten fölül
  • Egészségmegőrző csomag biztosítása

Munkarend hétfőtől péntekig 08:00 - 16:20 óráig

Munkakezdés időpontja

Azonnali belépéssel

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben szívesen lenne csapatunk tagja kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje meg a kívánt pozíció megjelölésével.

Budapest