Logisztikai műszakvezető (Dorog)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Műszakvezetői, csoportvezetői tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk a következő pozícióba:

Logisztikai műszakvezető

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó kollégák munkájának közvetlen szervezése, ellenőrzése;
  • Oktatások, képzések koordinálása;
  • Folyamatos anyagellátás biztosítása;
  • A kimenő visszáru, göngyöleg és selejt forgalmának koordinálása;
  • Napi és ad hoc jellegű statisztikák elkészítése;
  • Leltározások előkészítése és szervezése;
  • Az anyagok, áruk raktározási rendjének betartása és betartatása;
  • Társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • Targoncákkal kapcsolatos operatív tevékenységek ellátása;
  • Projekt feladatokban való aktív részvétel.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Több műszakos rend vállalása
  • Felhasználói szintű MS Office

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Havi és éves bónusz
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Raktárosi logisztikai tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány

Munkavégzés helye

  • Dorog

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog