Logisztikai - raktározási specialista (Budapest)

FMCG, autóipari, gyógyszeripari gyártóegységeknek, kiskereskedelmi retail központoknak valamint logisztikai szolgáltatóknak keresünk logisztikai - raktározási specialistákat.

Logisztikai - raktározási specialista

Feladatok

  • Otthonosan mozogsz friss, hűtött vagy szárazanyag raktárak területén? Esetleg autóipari vagy gyógyszeripari területen vezettél raktárat?
  • Gyakorlatod van a raktári folyamatok optimalizálásban?
  • Részt vettél auditokon, esetleg a végrehajtás a Te feladatod volt?
  • Kisebb vagy akár nagyobb csapat és/vagy műszak vezetésében is gyakorlott vagy?
  • Az SAP raktárgazdálkodási és/vagy anyaggazdálkodási modulját ismered?
  • Ha valamelyik kérdésre IGEN a válaszod, jelentkezz, hogy megtalálhassunk egy nagyszerű lehetőséggel!

Követelmények

  • logisztikai szakirányú végzettség (diploma vagy felsőfokú)
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat raktározás területén
  • angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  •  versenyképes juttatási csomag
  •  szakmai fejlődés
  • biztos, stabil munkahely
  • rugalmas munkakörnyezet
  •  fiatalos csapat
  •  munka-magánélet egyensúly

Budapest