Logisztikai szakértő (Budapest)

Ügyfelünk egy globálisan működő, multinacionális egészségügyi vállalat.

Logisztikai szakértőként az Ön feladata a magas színvonalú logisztikai támogatás biztosítása, az ellátási lánc és a logisztikai műveletek, projektek és a kapcsolódó folyamatok teljes körű kezelése lesz. Kiemelt szerepet fog játszani az ellátási lánc és a logisztikai funkció felügyeletében, biztosítva a gördülékeny, zökkenőmentes működést és az elszámoltathatóságot.

Logisztikai szakértő

Feladatok

  • Az ellátási lánc és logisztikai tevékenységek teljes ciklusának vezetése, beleértve a belső és harmadik féltől származó elemek beszerzését.
  • Készletgazdálkodás, raktárfolyamatok felügyelete a termékek rendelkezésre állásának és a hatékony készletkezelés biztosítása érdekében.
  • Szoros kapcsolatok kialakítása harmadik fél szolgáltatókkal és beszállítókkal a zökkenőmentes együttműködés érdekében.
  • A master adatok (árak, szerződések, ügyfelek és termékek) pontos karbantartása, a közbeszerzési és szerződéses követelmények betartásával.
  • A digitális termékek megrendelés-számlázási folyamatának kezelése SAP és egyéb releváns rendszerek segítségével.
  • Helyi és keresztfunkcionális projektcsapatok vezetése vagy részvétel azokban, innovációk ösztönzése és a legjobb gyakorlatok megosztása a szervezeten belül.
  • Szoros együttműködés különböző csapatokkal a logisztikai támogatás nyújtása, a közbeszerzési feladatok kezelése és összetett kihívások megoldása érdekében.

Követelmények

  • Főiskolai diploma és/vagy 3-5+ év releváns tapasztalat, ideális esetben a logisztika és az ügyfélszolgálat területén.
  • Mélyreható ismeretek az ellátási lánc menedzsmentről, logisztikai folyamatokról, iparági szabályozásokról és anyagkezelésről.
  • Önálló munkavégzésre képes, proaktív hozzáállással és erős munkamorállal rendelkező szakember, aki jól boldogul egy szigorúan szabályozott környezetben.
  • Kiváló kommunikációs, szervezési és interperszonális készségek, ügyfélközpontú hozzáállással.
  • Bizonyított képesség a projektek és kezdeményezések hatékony vezetésére, csapatmunkára és az angol nyelv folyékony használatára.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, bónusz és cafeteria
  • Gyönyörű munkakörnyezet
  • Remek, segítőkész, barátságos csapat
  • Otthoni munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest