Logisztikai - szállítmányozási specialista (Budapest)

Logisztikai - szállítmányozási specialista

Feladatok

  • Export-import szállítmányozásban, fuvarszervezésben dolgozol?
  • Szállításhoz tartozó tevékenységet költsléghatékonyan tudod szervezni és/vagy újraszervezni?
  • A legjobb alvállalkozókat tudod kiválasztáni és flottul működteted a folyamatokat?
  • Szállítási tevékenység digitalizációjának fejlesztésében tapasztalattal rendelkezel?

Ha bármelyik kérdésre IGEN a válasz, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal adatbázisunkba!

Követelmények

  • logisztikai szakirányú végzettség (diploma vagy felsőfokú)
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat szállítmányozás/fuvarszervezés területén
  • angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • szakmai fejlődés
  • biztos, stabil munkahely
  • rugalmas munkakörnyezet
  • fiatalos csapat
  • munka-magánélet egyensúly

Budapest