Logisztikai termékfelelős (Pápa)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Logisztikai termékfelelős

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal;
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok folyamatos beszerzése;
  • Gyártástervek elkészítése a vevői igényeket és a kapacitásukat figyelemebe véve;
  • SAP rendszerben adatok karbantartása, megrendelések rögzítése;
  • Vevői reklamációk kezelése logisztikai témában.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Min. társalgási angol nyelvismeret;
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word).

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés (alapbér + juttatások)
  • Támogató munkakörnyezet
  • Izgalmas feladatok, szakmai kihívások
  • Home office lehetőség

Előnyök

  • QAD ismeret.

Munkavégzés helye

  • Pápa

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pápa