Logisztikai tervező (Vecsés)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nagynevű, nemzetközi logisztikai szolgáltató a világpiacon.

Részükre keresünk új kollégát, bővülés miatt, az alábbi pozícióba:

Logisztikai tervező

Feladatok

  • Autóipari logisztikai folyamatok tervezése és optimalizálása;
  • Részvétel a raktározási, sorkiszolgálási koncepciók kidolgozásában;
  • Erőforrás, raktártechnika tervezése;
  • Kalkulációk készítése új megbízásokhoz;
  • Ajánlati koncepciók és dokumentációk összeállítása;
  • Aktív kapcsolattartás, ügyfelekkel, megbízott szakértőkkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal;
  • Projektek implementációja és nyomon követése;
  • A szolgáltatói tevékenység folyamatos optimalizálásában való proaktív részvétel;
  • Termelési időelemzés, folyamatok analizálása;
  • Egyéb kimutatások készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (logisztikai / műszaki / gazdasági területen) preferált;
  • Logisztikai tervezésben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Társalgási angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
  • Kiváló Excel ismeret;
  • Analitikus szemlélet;
  • Utazási hajlandóság (esetenként előforduló, környező országokba vagy országon belül);
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Kiváló bérezés és juttatások;
  • Céges autó;
  • Támogató vezető, aki fejleszteni tudja a kollégát;
  • Heti 3 nap home office.

Munkavégzés helye

  • Vecsés, Százhalombatta, Budapest

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Vecsés